» Adresari i Biznesit
1-2-3 klikime...
dhe klienti ju gjen menjėherė!
...pėr Adresarin klikoni kėtu!
 

Njoftime.com
Zurück   Njoftime.com > Shiko Profilin
Home Kontakti/rreth nesh Marketing Regjistrohu Publiko/pyetje-pergjigje Kalendari Adresari
Shiko Profilin: Fondacioni FEMIJET TE PARET ( CFF)
Fondacioni FEMIJET TE PARET ( CFF) Fondacioni FEMIJET TE PARET ( CFF) ist offline
Logo nga Fondacioni FEMIJET TE PARET ( CFF)
 
Aktualizuar: 26.08.2013 16:56 

Informacionet e Portalit kontakti
Informacione - Adresari nė grupin
Shteti:
Shqipėri
Qyteti:
Tiranė
Adresa:
Blv Gjergj Fishta, Kulla 8, Apartamenti 10,
Kodi postal:
1000
Telefon:
+355 (0)4 2427816
Emri i Subjektit:
Fondacioni FEMIJET TE PARET ( CFF)
Rubrika/fusha e aktivitetit:
Shoqata/OJF
Fondacioni FEMIJET TE PARET ( CFF)

Powered by: vB V. 3.6.4 (German technology)
Copyright ©2000 - 2015, J. E. Ltd.
Mbėshtetur nga: Shoqata "Miqėsia"