» Adresari i Biznesit
1-2-3 klikime...
dhe klienti ju gjen menjėherė!
...pėr Adresarin klikoni kėtu!
 

Njoftime.com
Zurück   Njoftime.com > Shiko Profilin
Home Kontakti/rreth nesh Marketing Regjistrohu Publiko/pyetje-pergjigje Kalendari Adresari
Shiko Profilin: ande-lm shpk
ande-lm shpk ande-lm shpk ist offline
Logo nga ande-lm shpk
 
Aktualizuar: 24.11.2015 09:17 
vCard

kartvizita

ANDE-LM®AGENCY LTD
EMPLOYMENT – RECRUITMENT – CONSULTING
Rruga "Ismail Qemali"
Pallati 34, Kati III
Zona e Ish Bllokut"
Tel:
+355 4 22 07057
www.ande-lm.com
www.ande-lm.com.al
ndrysho kartviziten!

Informacionet e Portalit kontakti
Instant Messenger
Skype™ ande.lm
Informacione - Adresari nė grupin
Shteti:
Shqipėri
Qyteti:
Tiranė
Adresa:
Rr."Sulejman Delvina",Pallati SCUTARI,Kati II, prane Hotel Diplomat I
Kodi postal:
8284
Celular/Mobil:
+3550 692021181
Telefon:
355 4 222 05057
Emri i Subjektit:
ANDE-LM ltd. Agency
Rubrika/fusha e aktivitetit:
Punesim
Specifikat/Specializimi:
Agjensi Punesimi/Studimi/Konsulence/Sherbime HR/Ndermjetesim Projektesh/Trajnime dhe Testime
ande-lm shpk

Powered by: vB V. 3.6.4 (German technology)
Copyright ©2000 - 2015, J. E. Ltd.
Mbėshtetur nga: Shoqata "Miqėsia"