» Adresari i Biznesit
1-2-3 klikime...
dhe klienti ju gjen menjėherė!
...pėr Adresarin klikoni kėtu!
 

Njoftime.com
Zurück   Njoftime.com > Shiko Profilin
Home Kontakti/rreth nesh Marketing Regjistrohu Publiko/pyetje-pergjigje Kalendari Adresari
Shiko Profilin: ICBank
ICBank ICBank ist offline
Logo nga ICBank
 
Aktualizuar: 27.11.2015 17:19 

kartvizita
ndrysho kartviziten!

Informacionet e Portalit kontakti
regjistruar: 16.11.2009
postime
Njoftime: 36 (0.02 p.)
Listo tė gjitha njoftimet nga ICBank
Listo tė gjithe titujt e njoftimeve nga ICBank
Informacione - Adresari nė grupin
Shteti:
Shqipėri
Qyteti:
Tiranė
Adresa:
Rr.'Murat Toptani', Godina 'Eurocol', kati i 7-te
Emri i Subjektit:
Banka Nderkombetare Tregtare (ICB)
Rubrika/fusha e aktivitetit:
Banka
ICBank

Powered by: vB V. 3.6.4 (German technology)
Copyright ©2000 - 2015, J. E. Ltd.
Mbėshtetur nga: Shoqata "Miqėsia"