» Adresari i Biznesit
1-2-3 klikime...
dhe klienti ju gjen menjėherė!
...pėr Adresarin klikoni kėtu!
 

Njoftime.com
Zurück   Njoftime.com > Shiko Profilin
Home Kontakti/rreth nesh Marketing Regjistrohu Publiko/pyetje-pergjigje Kalendari Adresari
Shiko Profilin: Tregi Marketing Group sh.p.k.
Tregi Marketing Group sh.p.k. Tregi Marketing Group sh.p.k. ist offline
Logo nga Tregi Marketing Group sh.p.k.
 
Aktualizuar: 28.07.2010 11:41 

Informacionet e Portalit kontakti
Informacione - Adresari nė grupin
Shteti:
Shqipėri
Qyteti:
Tiranė
Adresa:
Reshit Petrela, Kompleksi Usluga Prane Stacionit te Trenit,
Emri i Subjektit:
Tregi Marketing Group sh.p.k.
Rubrika/fusha e aktivitetit:
Call Center
Specifikat/Specializimi:
Sondazhe, Promocione, Kerkime tregu, Teleselling
Tregi Marketing Group sh.p.k.

Powered by: vB V. 3.6.4 (German technology)
Copyright ©2000 - 2015, J. E. Ltd.
Mbėshtetur nga: Shoqata "Miqėsia"