» Adresari i Biznesit
1-2-3 klikime...
dhe klienti ju gjen menjėherė!
...pėr Adresarin klikoni kėtu!
 

Njoftime.com
Zurück   Njoftime.com > Shiko Profilin
Home Kontakti/rreth nesh Marketing Regjistrohu Publiko/pyetje-pergjigje Kalendari Adresari
Shiko Profilin: HR Cocacola
HR Cocacola HR Cocacola ist offline
Logo nga HR Cocacola
 
Aktualizuar: 20.11.2015 13:35 

kartvizita
ndrysho kartviziten!

Informacionet e Portalit kontakti
Informacione - Adresari nė grupin
Shteti:
Shqipėri
Qyteti:
Tiranė
Adresa:
Rruga Kombetare Tirane - Durres, Km 5, Kashar
Fax:
00 355 48 200 430
Emri i Subjektit:
Coca-Cola Bottling Shqiperia sh.p.k
Rubrika/fusha e aktivitetit:
Prodhim/Perpunim
Specifikat/Specializimi:
Coca-Cola Bottling Shqipėria (CCBS) operon nė Shqipėri qė nė 19 Maj 1994 kur u hodh pėr herė tė parė nė treg nė Shqipėri produkti Coca-Cola

Vetė The Coca-Cola Company ėshtė kompania e pijeve mė e madhe nė tė gjithė botėn e cila freskon konsumatorėt me mbi 500 marka me dhe pa gaz dhe me mbi 3000 pije. Coca-Cola ėshtė termi i dytė mė i njohur nė tė gjithė botėn pas termit “OK”. Coca-Cola ėshtė prezente nė mė shumė se 200 vende me mė shumė se 1 miliard konsumatorė ēdo ditė.
HR Cocacola

Powered by: vB V. 3.6.4 (German technology)
Copyright ©2000 - 2015, J. E. Ltd.
Mbėshtetur nga: Shoqata "Miqėsia"