» Adresari i Biznesit
1-2-3 klikime...
dhe klienti ju gjen menjėherė!
...pėr Adresarin klikoni kėtu!
 

Njoftime.com
Zurück   Njoftime.com > Shiko Profilin
Home Kontakti/rreth nesh Marketing Regjistrohu Publiko/pyetje-pergjigje Kalendari Adresari
Shiko Profilin: fatmir hamzallari
fatmir hamzallari fatmir hamzallari ist offline
 
Aktualizuar: 29.11.2015 13:33 

kartvizita

Me quajne Fatmir Hamzallari .Jam mjek alternativ dhe kam studiuar gjith jeten propolisin e bletes.Ofroj nje produkt me baze natyrale te propolisit te bletes i cili sherben ne kurimin e nje sere semundjesh pa efekte anesore.
Mjekojme:
-Gjendrat e gjirit
- Diabetin
- Ftohjet,bajamet,alergjite,infeksionet
- Kolitet, majasellin,ulcerat
- Infeskionet e veshkave, temthit
- Krimbat e zorreve (parazitet), mykun
- Disa lloj ekzemash, reumatizmat, infeksionet e organeve gjenitale
- Kozmetiken e fytyres
- Rrit rezistencen imunitare
- Osteomiellit, dobesite trupore tek femijet
Per me teper klikoni ne www.mjekualternativ.com
ndrysho kartviziten!

Informacionet e Portalit kontakti
Informacione - Adresari nė grupin
-
fatmir hamzallari

Powered by: vB V. 3.6.4 (German technology)
Copyright ©2000 - 2015, J. E. Ltd.
Mbėshtetur nga: Shoqata "Miqėsia"