» Adresari i Biznesit
1-2-3 klikime...
dhe klienti ju gjen menjėherė!
...pėr Adresarin klikoni kėtu!
 

Njoftime.com
Zurück   Njoftime.com > Shiko Profilin
Home Kontakti/rreth nesh Marketing Regjistrohu Publiko/pyetje-pergjigje Kalendari Adresari
Shiko Profilin: Albanian Mobile Communications (AMC)
Albanian Mobile Communications (AMC) Albanian Mobile Communications (AMC) ist offline
Logo nga Albanian Mobile Communications (AMC)
 
Aktualizuar: 02.07.2015 17:47 

kartvizita


jobs@amc.al
www.amc.al/karriera
www.amc.al
ndrysho kartviziten!

Informacionet e Portalit kontakti
Informacione - Adresari nė grupin
Shteti:
Shqipėri
Qyteti:
Tiranė
Adresa:
Rruga "Gjergj Legisi", Laprake
Fax:
275194
Emri i Subjektit:
AMC - Human Resources Department
Rubrika/fusha e aktivitetit:
Telekomunikation
Albanian Mobile Communications (AMC)

Powered by: vB V. 3.6.4 (German technology)
Copyright ©2000 - 2015, J. E. Ltd.
Mbėshtetur nga: Shoqata "Miqėsia"