» Adresari i Biznesit
1-2-3 klikime...
dhe klienti ju gjen menjėherė!
...pėr Adresarin klikoni kėtu!
Kliko
 

Njoftime.com
Zurück   Njoftime.com > Shiko Profilin
Kontakti/rreth nesh Marketing Regjistrohu Publiko/pyetje-pergjigje Kalendari Adresari

Shiko Profilin: TAQO
TAQO TAQO ist offline
Logo nga TAQO
 
Aktualizuar: 16.03.2014 10:34 

kartvizita
AUTO PARTS KORCA
Transport makinash nga Gjermania ne Shqiperi

auto_parts_korca@yahoo.com
auto_transporter@yahoo.com
Cel. :
++355 68 48 68 898
++355 69 24 25 605
++306978852371

Informacionet e Portalit kontakti
regjistruar: 19.10.2011
postime
Njoftime: 4 (0.00 p.)
Listo tė gjitha njoftimet nga TAQO
Listo tė gjithe titujt e njoftimeve nga TAQO
Instant Messenger
Skype™ dhimitraqtrebicka
Informacione - Adresari nė grupin
Shteti:
Shqipėri
Qyteti:
Korēė
Adresa:
Niko Kovaci L10 P/4 Nr 6
Kodi postal:
7001
Celular/Mobil:
++355 (0)692425605
Telefon:
++355 (0)684868898
Emri i Subjektit:
AUTO PARTS KORCA
Rubrika/fusha e aktivitetit:
Transport/Spedicion
Specifikat/Specializimi:
Shit-blerje pjese kembimi autoveturash,makina te perdoruara dhe transport makinash nga Gjermania ne Shqiperi
TAQO

Powered by: vB V. 3.6.4 (German technology)
Copyright ©2000 - 2014, J. E. Ltd.
Mbėshtetur nga: Shoqata "Miqėsia"