Shiko Profilin: Arget - www.njoftime.com
Albacall
Kliko
Tab Content
No Recent Activity
About Arget
Shteti:
Shqipėri
Qyteti:
Vlorė
Adresa:
Rruga Sadik Zotaj, L. 28 Nentori
Telefon:
+355696367285
Rubrika/fusha e aktivitetit:
Tregti dhe Prodhim
Specifikat/Specializimi:
Beer Factory with a capacity production 4000 liter / day
Kodi postal:
9401
Njoftime
6