Shiko Profilin: S2 Albania - www.njoftime.com
Albacall
Tab Content
No Recent Activity
About S2 Albania
Shteti:
Shqipėri
Qyteti:
Tiranė
Specifikat/Specializimi:
S2 Albania ėshtė degė e S2Global (OSI Systems Company) dhe lider i klasit botėror nė implementimin dhe mirėmbajtjen e sistemeve tė skanimit tė ngarkesave si dhe nė administrimin e sigurisė sė transportit, nė punėsimin dhe trajnimin e stafit. Sistemet tona pėrdoren nė aeroporte, porte detare, vendkalime kufitare, ndėrtesa qeveritare, kompani, objekte postare dhe zona ushtarake. Pėrkushtimi dhe pėrvoja jonė kanė rezultuar nė njė tėrėsi sistemesh, personel me njohuri dhe pėrvojė, tė gatshėm pėr t’ju pėrgjigjur menjėherė kėrkesave tė klientėve tė tė gjitha pėrmasave. S2 Albania do tė operojė nė pikat e operimit tė kompanisė nė: Durrės, Qafė Thanė, Kapshticė, Kakavijė, Morinė.

kartvizita

Edit Value
Njoftime
12