Shiko Profilin: UnniTech - www.njoftime.com
Tab Content
No Recent Activity
About UnniTech
Shteti:
Shqipėri
Qyteti:
Tiranė
Emri i Subjektit:
UnniqueTechnology
Rubrika/fusha e aktivitetit:
Informatike/IT/Software
Specifikat/Specializimi:
Aktivitete zhvillimi dhe dizenjimi qe operon ne pothuajse ne ēdo fushe te teknologjise se informacionit dhe programimit.
NIPT:
L51713018O
Home Page
http://www.unnitech.net
Njoftime
17