Shiko Profilin: VIZA Marketing - www.njoftime.com
Tab Content
No Recent Activity
About VIZA Marketing
Shteti:
Shqipėri
Qyteti:
Tiranė
Emri i Subjektit:
VIZA Marketing Sh.p.k.
Celular/Mobil:
+355 695788577
Adresa:
Rr. Brigada VIII, Bllok, Tirane
Rubrika/fusha e aktivitetit:
Marketing
Specifikat/Specializimi:
VIZA Marketing ėshtė njė kompani shėrbimi, me seli qėndrore nė Tiranė, Shqipėri.

VIZA qėndron pėr "Vizionar Inovativ Zellshėm Apostafat". Kėto katėr fjalė pėrshkruajnė mė sė miri parimet mbi tė cilat ėshtė themeluar kompania jonė e mbi tė cilat veprojmė dhe ofrojmė shėrbimet tona, duke u angazhuar gjithnjė me mjeshtėri, profesionalizėm dhe pėrkushtim nė kriteret mė tė larta.

Krijojmė reklamė tė spikatur, zhvillojmė marrdhėnie me publikun tė virtytshme, koordinojmė veprimtari tė admirueshme dhe mundėsojmė zgjidhje optimale pėr pasuritė e paluajtshme.

VIZA Marketing Sh.p.k. ofron shėrbimet nė vijim:

- Komunikime Marketingu
- Reklamim
- Promovim
- Markim (Branding)
- Marketing i Marrdhėnieve
- Marrdhėnie me Publikun (PR)
- Marrdhėnie me Mediat
- Planifikim Veprimtarish
- Organizim Veprimtarish
- Administrim Veprimtarish
- Shėrbime pėr Pasuritė e Paluajtshme
- Administrim i Pasurive tė Paluajtshme
- Marketing i Pasurive tė Paluajtshme
Kodi postal:
1019
NIPT:
L51725008V

kartvizita

Edit Value


Adresa: Rr. Brigada VIII, Bllok, Tiranė
Celular: +355 695788577
Web: vizamarketing.alHome Page
https://vizamarketing.al
Njoftime
12