Shiko Profilin: Mikele transport - www.njoftime.com
970 HP gjej pronajuaj
No Recent Activity
About Mikele transport
Shteti:
Shqipėri
Qyteti:
Durrės
Emri i Subjektit:
Mikel groshi
Celular/Mobil:
0697612868
Adresa:
Pavaresia
Rubrika/fusha e aktivitetit:
Transport/Spedicion
Specifikat/Specializimi:
Ofroj transport kombetar dhe nderkombetar mallrash itali shqiperi dhe anasjelltas
NIPT:
L22113503b
Njoftime
0