Shiko Profilin: Qiriu.net - www.njoftime.com
Albacall
Tab Content
No Recent Activity
About Qiriu.net
Shteti:
Shqipėri
Qyteti:
Shkodėr
Emri i Subjektit:
Qiriu.net
Celular/Mobil:
+355673746952
Adresa:
Rruga Hoxha Tasim
Rubrika/fusha e aktivitetit:
Shtypi/Media
Specifikat/Specializimi:
Qiriu.net, portali ku mund tė gjeni informacione tė larmishme duke filluar qė nga lajmet dhe opinionet objektive e duke vazhduar me sportin, letėrsinė e kulturėn por pa lėnė pas dore rubrikat si: kuriozitete, humor, video, intervista, shėndeti ynė etj. I hapur gjithnjė pėr bashkėpunimin dhe ndarjen e ideve sėbashku, qiriu.net, portali juaj!
Kodi postal:
4001
NIPT:
1565738130308079

kartvizita

Edit Value
Home Page
https://www.facebook.com/Qiriu.net/
Njoftime
13