Shiko Profilin: Tirana Ring Center - www.njoftime.com
Albacall
Kliko
No More Results
About Tirana Ring Center
Shteti:
Shqipėri
Qyteti:
Tiranė
Adresa:
Sheshi “Karl Topia” (Rreth-rrotullimi Zogu i Zi)
Telefon:
+355 4 450 42 51
Fax:
+355 4 450 42 51
Specifikat/Specializimi:
“Tirana Ring Center” ėshtė Qendra mė e re Polifunksionale nė Tiranė,
me siperfaqe totale ndėrtimi prej 55.000 m2, mė e madhe brenda qytetit, me njė shumėllojshmeri shėrbimesh duke pėrfshire njė Qendėr Tregėtare me mė shumė se 70 Marka Ndėrkombėtare, Hipermarket, Restorant Panoramik, Spa, Fitness, ambjente argėtimi pėr fėmijė, Pistė Patinazhi, Kinema 5D dhe 7D, Zyra bashkėkohore dhe Apartamente tė ndėrtuara sipas Standarteve Europiane duke pėrdorur tekonologji Inovative.

kartvizita

Edit Value
Home Page
http://www.ring.al
Njoftime
47