Shiko Profilin: IRAM shpk - www.njoftime.com
Tab Content
No Recent Activity
About IRAM shpk
Shteti:
Shqipėri
Qyteti:
Durrės
Emri i Subjektit:
MARI shpk
Celular/Mobil:
0692045909
Adresa:
L 17 , RRUGA DESHMORET
Telefon:
052236688
Fax:
052236688
Rubrika/fusha e aktivitetit:
Tregti dhe Prodhim
Specifikat/Specializimi:
FURNIZIME HOTELERIE
Kodi postal:
2002
NIPT:
J92213501Q
Njoftime
15