Shiko Profilin: Blueberry Solutions - www.njoftime.com
Albacall
Apply Saudia Cabin Crew Vacancy
kliko
No Recent Activity
About Blueberry Solutions
Shteti:
Shqipėri
Qyteti:
Tiranė
Celular/Mobil:
+355 (0) 69 83 33 723
Adresa:
Rruga e Kavajės, Tiranė
Rubrika/fusha e aktivitetit:
Call Center
Specifikat/Specializimi:
Kompania italiane iwebpartners deshiron te punesoje supervizore dhe operatore.

Kerkesat per punen:
Njohje shume e mire e gjuhes italiane
Aftesi komunikuese
Seriozitet
Te perdore shume mire programet baze te kompjuterit

Nese mendoni se jeni te pershtshem per te kete vend pune, ju lutemi dergoni CV-ne tuaj tek info@iwebpartners.it

Ju ofrojme
- Mbjedis dinamik, komod dhe miqesor pune.
- Mundesi per tu rritur ne detyre
- Bonuse konkurues ne krahasim me tregun e call center.
- Pagesat 200-300 Leke per Ore.
- Kontratat 1,000 - 2,500 Leke.
Kodi postal:
1000
NIPT:
L42306014F

kartvizita

Edit Value
Home Page
http://blueberry.al
Njoftime
14