Shiko Profilin: Profesionisti Recruitment Agency - www.njoftime.com
970 HP gjej pronajuaj
No More Results
About Profesionisti Recruitment Agency
Shteti:
Shqipėri
Qyteti:
Tiranė
Emri i Subjektit:
Profesionisti Recruitment Agency
Adresa:
Kavaja Street, Condor Center, 3rd Floor
Rubrika/fusha e aktivitetit:
Punesim
Specifikat/Specializimi:
Agjencia e Punėsimit ‘’Profesionisti’’ pjesė e ‘’Ēelėsi Media Group ‘’, vjen nė tregun Shqiptar me qėllim revolucionarizimin e tregut tė punėsimit. Pėr tė arritur kėtė qėllim ‘’Profesionisti’’ vjen si e para dhe e vetmja agjenci e cila mbulon tė gjitha pozicionet e tregut tė punės. Ne ofrojmė pėr klientėt tanė zgjidhje reale pėr bizneset e tyre, nėpėrmjet njė shėrbim rekrutimi profesional dhe cilėsor. Ekipi ynė ofron mundėsi punėsimi pėr punėkėrkuesit nėpėrmjet njė proēesi informues dhe etik mbėshtetur edhe nga konsulenca e “Value the Person™ International”, kompani ndėrkombėtare me eksperiencė 40 vjeēare nė fushėn e rekrutimit. Shėrbimet qė ne ofrojmė janė nė funksion tė kėrkesave tė klientėve tanė dhe pėrfshijnė: Kėshillimin pėr Pėrshkrimin e Punės; Pėrgatitjen e Strategjisė sė Promovimit; Vlerėsimin e thelluar dhe pėrzgjedhjen e kandidatėve, me fokus kompetencat dhe eksperiencat e tyre.
Kodi postal:
1000

kartvizita

Edit Value


Profesionisti Recruitment Agency
Kavaja Street, Condor Center, 3rd Floor
Tirana, Albania
Tel:+355 (04) 2235128 / 2241945
E-mail: rekrutim@profesionisti.al
Web:www.profesionisti.al