Shiko Profilin: o.l - www.njoftime.com
Albacall
Kliko
Kliko
Tab Content
o.l's Activity
About Me
Tab Content
 • o.l's Avatar
  12.02.2018, 18:40
  Shitet kelltuk i paperdorur. Kelltuku shitet per arsye hapesire pasi nuk kam hapsire te mjaftueshme ne dhomen e ndenjes. Eshte blere 40000 leke dhe...
  0 replies | 34 view(s)
 • o.l's Avatar
  12.02.2018, 18:34
  Okazion!!! Shitet kend i paperdorur per arsye hapesire. Kendi eshte totalisht i ri. cmimi 100000 leke Shitet gjithashtu dhe nje poltron i...
  0 replies | 51 view(s)
No More Results
About o.l
Njoftime
8