Shiko Profilin: DeltaGroup - www.njoftime.com
Albacall
Kliko
Tab Content
No More Results
About DeltaGroup
Shteti:
Shqipėri
Qyteti:
Tiranė
Adresa:
Autostrada Tirane-Durres Km 1
Rubrika/fusha e aktivitetit:
Tregti dhe Prodhim
Specifikat/Specializimi:
DeltaGroup perbehet nga kompanitė Deutschcolor, Delta, Dast dhe DeltaHome.
Deltagroup ėshtė lider nė tregtimin dhe prodhimin e nje game te gjere produktesh, duke punuar dhe duke pasur ekskluzivitetin e disa kompanive te njohura nderkombetare
Home Page
http://deltagroup.eu
Njoftime
49