Shiko Profilin: Floris Travel - www.njoftime.com
Tab Content
No Recent Activity
About Floris Travel
Shteti:
Shqipėri
Qyteti:
Tiranė
Emri i Subjektit:
AGJENCI IMOBILIARE DHE TURISTIKE FLORIS/TRAVEL
Celular/Mobil:
0692267910
Adresa:
RR DIBRES PRANE 9 KATSHEVE
Telefon:
+35542400323
Rubrika/fusha e aktivitetit:
Imobiliare
Specifikat/Specializimi:
AGJENCI IMOBILIARE DHE TURISTIKE

kartvizita

Edit Value

AGJENCI IMOBILIARE DHE TURISTIKE FLORIS/TRAVEL

ADRESA - RR DIBRES PRANE 9 KATESHEVE

TEL/FAX-35542400323
CEL-35542400323
CEL.0692267910
Email: floristravel@hotmail.com
per info me te detajuar dhe per prona te tjera ,ju lutem na vizitoni ne
websitin tone:
www.floristravel.com