Shiko Profilin: Prodata - www.njoftime.com
Albacall
Kliko

Prodata
AlfaFab.com
kliko
Tab Content
 • Prodata's Avatar
  22.06.2017, 14:30
  Prodata kerkon dy vajza per promocion Aplikantet duhet te jene te shkathta, dhe te komunikueshme,eksperienca perben avantazh Puna me orare...
  0 replies | 20 view(s)
 • Prodata's Avatar
  16.06.2017, 14:17
  Prodata eshte ne kerkim te nje vajze ne rolin Asistente Salle Personi ne fjale ne raport direkt me drejtorin e salles do te merret me hartimin e...
  0 replies | 210 view(s)
 • Prodata's Avatar
  13.06.2017, 11:50
  Prodata eshte ne perzgjedhjen e dy vajzave te pershtatshme per rolin e sherbimit te klientit (in bound). Alpikantet duhet te kene : Njohuri te...
  0 replies | 124 view(s)
No More Results
About Prodata
Shteti:
Shqipėri
Qyteti:
Tiranė
Adresa:
Rezidenca Kodra e Diellit A/ O 1 Selitė
Rubrika/fusha e aktivitetit:
Call Center

kartvizita

Edit ValueTiranė
Rezidenca Kodra e Diellit
A O/1 Selitė,Farkė, Tiranė
Tel :+355 44 104 582 /+355 69 70 03 648

Tiranė
Rr.Abdyl Frashėri,pranė Librit Universitar
Godina Vesa Center,Kati i 1,Tiranė
Tel :+355 69 70 69 743

Durrės
Lagja Nr.3,Rruga Egnatia,
Qėndra Tregtare ``Flagship Center``,Kati I 4 ,Durrės
Tel: +355 44 104 581/+355 69 60 83 870

recruiting@prodata.al
www.prodata.al


Home Page
http://prodata.al
Njoftime
8