Shiko Profilin: elioni77 - www.njoftime.com
728 HP gjej prona nj qera
Tab Content
No Recent Activity
About elioni77
Shteti:
Shqipėri
Qyteti:
Korēė
Emri i Subjektit:
Samsung Galaxy S2 Plus
Celular/Mobil:
+355696993848
Adresa:
pano xhamballo lagjia 10
Rubrika/fusha e aktivitetit:
Elektronike
Specifikat/Specializimi:
celi eshte ne gjendje perfekte ska asnje gervishtje ne ekran pasi eshte mbajtur ne qese
me version europian dhe sistem android 4.2.2
eshte vetem 8 jav i perdorur dhe ka ardhur nga amerika para 5muajsh
eshte super cel dhe super i shpejte
ska asnji problem dhe bashke me celin vijne karikues, fisha per kompiuter dhe kllefi mbrojtes(book)
2G dhe 3G
4.3 inches
1 GB RAM
kamera para 2 MP dhe mbrapa 8 MP
CPU Dual-core 1.2 GHz

CMIMI 210 mij lek te vjetra

nderohet me pc iphone ose dicka tjeter +/- vlere leku

kontaktoni ne cel 0696993848 ose ne gmail elionmuca77@gmail.com

FACEBOOK https://www.facebook.com/elioni77
pak I Diskutueshem! ! !
Kodi postal:
7004
NIPT:
160 euro