Shiko Profilin: EVEREST I.E - www.njoftime.com
Tab Content
No Recent Activity
About EVEREST I.E
Shteti:
Shqipėri
Qyteti:
Tiranė
Emri i Subjektit:
EVEREST I.E
Celular/Mobil:
+355694030634
Adresa:
Rr."7 Nentori",nr.26, Yzberisht, Tirane,ALBANIA
Rubrika/fusha e aktivitetit:
Prodhim/Perpunim

kartvizita

Edit Value
EVEREST I.E

Prodhim,stampim dhe riciklim i
ambalazheve plastike fleksibile.

Adresa : Tirane, Kashar "Mezez"
Email : info@everestie.com
Website : www.everestie.com
Tel : +355 4 240 7777 /9
Fax : +355 4 240 7778
Home Page
http://everestie.com
Njoftime
18