Shiko Profilin: Koni - www.njoftime.com
Albacall
Apply Saudia Cabin Crew Vacancy
kliko
Tab Content
No Recent Activity
About Koni
Shteti:
Shqipėri
Qyteti:
Tiranė
Emri i Subjektit:
Easy Move
Celular/Mobil:
+355 696172770
Rubrika/fusha e aktivitetit:
Transport/Spedicion
Specifikat/Specializimi:
Ҫdo klient ėshtė i veēantė. Po ashtu edhe nevojat e tij pėr tė lėvizur. Pėr kėtė arsye, roli ynė ėshtė t’ju sigurojmė juve njė zgjidhje e cila ėshtė e shpejtė dhe pa kokėēarje. Mendoni pėr shtėpinė e re dhe na lini ne tė mendojmė pėr zhvendosjen.

Nė Easy Move ju do tė gjeni:

Paketim profesional
Zbritje dhe ngjitje nė ēdo kat tė mobiljeve, orendive, pajisjeve tė zyrave
Transport nė kohė rekord
Paketim special mbrojtės pėr orenditė me vlerė

Shmangni aksidentet qė mund t’ju ndodhin gjatė zhvendosjes. Kurseni kohėn aq tė ēmuar dhe lėrini profesionistėt tė kujdesen pėr ju. Komunikoni sot me agjentin tonė pėr tė marrė detajet e lėvizjes.
NIPT:
L52421014P
Njoftime
3