Shiko Profilin: I.SH - www.njoftime.com
Tab Content
No Recent Activity
About I.SH
Shteti:
Shqipėri
Qyteti:
Elbasan
Emri i Subjektit:
shitje e nje ndertese 3 kateshe
Celular/Mobil:
+355695443428
Adresa:
ish fabrika e bukes shtetit
Telefon:
0696453933
Rubrika/fusha e aktivitetit:
Ndertim
Specifikat/Specializimi:
Shitet nje objekt 3katesh me sip 1000 m katror.Kati i 1 600 m katror me h 4.50 e mbuluar me solete.Kati i 2 dhe 3 me sip 200 m katror me h 3.50 dhe mund te modifikohen per shtepi banimi
Njoftime
0