Shiko Profilin: Eko-Leter - www.njoftime.com
Albacall
Apply Saudia Cabin Crew Vacancy
kliko
Tab Content
No Recent Activity
About Eko-Leter
Shteti:
Shqipėri
Qyteti:
Kombinat
Emri i Subjektit:
Eko-Leter Shpk
Celular/Mobil:
0672025670
Adresa:
Rruga "Llazi Xhajanka",Ish Kombinati tekstil, Kombinat Tirana, Albania
Telefon:
0672009669
Rubrika/fusha e aktivitetit:
Prodhim/Perpunim
Specifikat/Specializimi:
Ne jemi njė kompani qė prodhojmė ēanta letre tė personalizuara me logon si dhe me modelin(formatin) qe ju duhet. Impakti i kėtyre produkteve ėshtė shumė i ulėt nė ndotjen e ambientit, pasi ato pėrbėhen tėrėsisht prej materialesh biologjikisht tė dekompozueshėm.
Po ju listojmė disa nga produktet tona kryesore:
1. Ēanta letre.
2. Letra paketimi.
3. Letra ushqimore.
4. Kuti lulesh.
5. Etj.
Njoftime
11