Shiko Profilin: DIAMOND DENTAL - www.njoftime.com
Tab Content
No More Results
About DIAMOND DENTAL
Shteti:
Shqipėri
Qyteti:
Tiranė
Emri i Subjektit:
DIAMOND DENTAL
Celular/Mobil:
0672081818
Adresa:
Kryqezimi 21 Dhjetori
Telefon:
044818181
Rubrika/fusha e aktivitetit:
Mjeksi
Specifikat/Specializimi:
Spitali Dentar "Diamond Dental" eshte i pari dhe nder te paktet spitale dentare me aktivitet 24 ore ne dite, cdo dite te javes. Stafi i specializuar ne universitetet me te mira europiane por dhe me gjere, dhe aparaturat teknologjike te kohes se fundit na rekomandojne tek cdo person per cdo lloj ndihme qe ka nevoje ne fushen dentare. Ne jemi prane jush me sherbime te ndryshme dhe me cilesi te garantuar. Ju mirepresim prane ambjenteve tona ne Kryqezimin e 21 Dhjetorit, Tirane, per tu konsultuar me mjeket tane. Konsultat dhe Grafite jane te ofruara falas nga stafi yne....
mjeke te specializuar ne fusha te stomatologjise si ne Kirurgji, Terapi, Pedodonti, Ortopedi, Periodontologji, Implantologji, Stomatologji Estetike....

kartvizita

Edit Value


DIAMOND DENTAL
Adresa:Kryqezimi 21 Dhjetori - Tirane

Tel: + 355 044818181
Cel: + 355 0672081818

info@diamond-dental.al
www.diamond-dental.al

DIAMOND DENTAL
Njoftime
25