Shiko Profilin: Al.Ce - www.njoftime.com
Tab Content
No Recent Activity
About Al.Ce
Shteti:
Shqipėri
Qyteti:
Tiranė
Celular/Mobil:
00355672024064
Adresa:
Rroga "Frosina Plaku"
Specifikat/Specializimi:
Shitet apartament banimi me siperfaqe 113 meter katror, ne rrugen "Frosina Plaku", nr.28(Rruga e Klubit "Partizani", prane sheshit 21 Dhjetori). Apartamenti eshte me hipoteke te rregullt dhe eshte i ndare ne tre dhoma gjumi, dy banja, kuzhine gatimi dhe siperfaqe te bollshme per dhome ndenje, dy ballkone nga Lindja, kati i trete banim. Cmimi 1000 euro metri katror (i diskutueshem)
Kodi postal:
10000
Njoftime
1