Shiko Profilin: Gold Minibus-Center - www.njoftime.com
Albacall
kliko
No Recent Activity
About Gold Minibus-Center
Shteti:
Shqipėri
Qyteti:
Tiranė
Emri i Subjektit:
Minibus-Center
Celular/Mobil:
00 355 69 93 74 444
Adresa:
PASKUQAN
Telefon:
0699374444
Rubrika/fusha e aktivitetit:
Automjete
Specifikat/Specializimi:
Minibus-Center eshte nje firme shqiptaro-turke e modifikmit te furgonave
dhe autobusve.Ka nje pervoje pune 20 vjecare ne shendrrimin e furgonave te mbyllur ne minibus per udhetar.

kartvizita

Edit Value


Rr. Mark Prekperaj perballe shkolles 9 vjecare
Gjergj Fishta 3 Tresh Insitut
+355 69 937 44 44

www.minibus-center.com
Home Page
http://www.minibus-center.com
Njoftime
10