Shiko Profilin: seldishehu - www.njoftime.com
Albacall
kliko
Tab Content
No Recent Activity
About seldishehu
Shteti:
Shqipėri
Qyteti:
Tiranė
Emri i Subjektit:
SpAce
Celular/Mobil:
+355 ( 0) 682060611
Adresa:
Siri Kodra, Blloku i Magazinave
Rubrika/fusha e aktivitetit:
Arkitektur
Specifikat/Specializimi:
SpAce
Projektim dhe Mobilim.
Kur prakticiteti dhe bukuria plotėsojnė dinamizmin e projektit, rezultati ėshtė Space , koncepti i ri i dizajnit nga Seldi Shehu. Space, njė kompani shqiptare qė ka mobiluar dhe arreduar shtėpitė dhe apartamentet mė elegante nė vend tashme qė nga viti 2014
Space eshte kompania e vetme nė tregun Shqipetar qė mer pėrsiper qė gjithcka tė jetė perfekte ashtu si ju dėshironi
NIPT:
L52318040J

kartvizita

Edit Value
Home Page
https://space.al/
Njoftime
5