Shiko Profilin: AUTO METAJ - www.njoftime.com
Albacall
Kliko
Tab Content
More Activity
About AUTO METAJ
Shteti:
Shqipėri
Qyteti:
Fier
Emri i Subjektit:
AUTO METAJ
Celular/Mobil:
+355342540024
Adresa:
SHEN LEONARDO MURIALDO
Telefon:
069 60 60 990
Rubrika/fusha e aktivitetit:
Automjete
Specifikat/Specializimi:
SHITJE DHE BLERJE NGA MARKAT ME TE NDRYSHME DHE ME CILESI DHE CMIMET ME KONKURUESE NE TREG

Me 3 pika Shitjesh ne te gjithe Shqiperin.
Ne Fier-Lagjia Sheq i Madh--Rruga Shen Leonardo Murialdo
Ne Tiran--Misto Mame ne Kombinat
Ne Durres--Te Mbukalimi Shkozetit

kartvizita

Edit Value


Auto Metaj
Sheq i Madh - Fier
perball Shkolles MURIALDO

(VDFClub---Viber—WhatsAp---Klodi)
Cel-066 60 60 999

Cel-069 45 77 877

klodian-fier@hotmail.com

Auto Metaj

Lista me makinat - okazione
Home Page
https://www.facebook.com/autometaj
Njoftime
56