Shiko Profilin: C&S Construction Energy shpk - www.njoftime.com
970 HP gjej pronajuaj
No Recent Activity
About C&S Construction Energy shpk
Shteti:
Shqipėri
Qyteti:
Tiranė
Emri i Subjektit:
C&S Construction Sh.p.k., Ferar Sh.p.k.
Celular/Mobil:
04 2222540
Adresa:
Zenel Baboci , pall i ri 'Ferar'' sh 2 kat 3
Fax:
04 2222540
Rubrika/fusha e aktivitetit:
Ndertim
Specifikat/Specializimi:
ndertim prodhim operim Hec dhe ndertim te thjeshte
NIPT:
k34107805j
Njoftime
4