Shiko Profilin: "IMPEKS BUNA K" sh.p.k - www.njoftime.com
No Recent Activity
About "IMPEKS BUNA K" sh.p.k
Shteti:
Shqipėri
Qyteti:
Tiranė
Emri i Subjektit:
"IMPEKS BUNA K" sh.p.k
Celular/Mobil:
+355 (0) 69 4013159
Adresa:
Rr:TEODOR KEKO (UNAZA E RE PERBALLE FABRIKES SE MIELLIT)
Telefon:
+355 (0) 44516574
Rubrika/fusha e aktivitetit:
Tregti
Specifikat/Specializimi:
Shitje me shumice dhe pakice,Kushineta,Permistopa,Rrypa,Zinxhira,Xhunto,Yllza,Graso.
Kodi postal:
1000
Njoftime
0