Shiko Profilin: Previsa Shpk - www.njoftime.com
970 HP gjej pronajuaj
Tab Content
No Recent Activity
About Previsa Shpk
Shteti:
Shqipėri
Qyteti:
Tiranė
Emri i Subjektit:
PREVISA Shpk
Adresa:
Mine Peza 162, Tirane
Specifikat/Specializimi:
Previsa shpk e ka filluar aktivitetin e saj qe ne vitin 1992 ne Tirane dhe Sofje duke u fokusuar me shume ne mallrat e ndryshme te konsumit. Me nje eksperience shume vjecare ne treg, Previsa shpk eshte identifikuar si nje nder prodhuesit kryesor te qirinjeve ne Shqiperi dhe Distributori ekskluziv i llampave, qirinjeve, produkteve te guzhines, produkteve te plastikes, cigareve dhe purove si dhe pro
Kodi postal:
162
Home Page
http://www.previsa-al.com
Njoftime
10