Shiko Profilin: T.Domi - www.njoftime.com
Tab Content
No Recent Activity
About T.Domi

kartvizita

Edit Value
Pershendetje!
Jam nje vajze qe kam baruar fakultetin e gjuheve te huaja, momentalisht punoj dhe kerkoj te punoj si perkthyese part-time ne shtepi me dokumeta etj.Ju lutemte me kontaktoni ne nr tim:0695859387
Njoftime
1