Shiko Profilin: kurs matematike - www.njoftime.com
Albacall
Tab Content
No Recent Activity
About kurs matematike
Shteti:
Tirane
Qyteti:
Tiranė
Emri i Subjektit:
Kurse Matematike dhe Fizike
Celular/Mobil:
+355 69 40 99 300
Adresa:
Tirane
Telefon:
+355 69 40 99 300
Rubrika/fusha e aktivitetit:
Kurse Profesionale
Specifikat/Specializimi:
Kurse Matematike dhe Fizike me profesor me eksperience 40 vjecare ne mesimdhenie ne 9-vjecare dhe ne Gjimnaz.
Kurset zgjasin 60 min dhe mund te behen dhe ne shtepite tuaja.
Gjithashtu ofrohen kurse dhe per nxenesit qe librat e fizikes dhe matematikes i kane ne anglisht.
Kodi postal:
1001
Njoftime
2