Shiko Profilin: Firme Pastrimi ALB - www.njoftime.com
No More Results
About Firme Pastrimi ALB
Shteti:
Shqipėri
Qyteti:
Tiranė
Celular/Mobil:
++355 (0) 672009257
Adresa:
Rr "Tish Daia",kompleksi Kika2,komuna E Parisit
Telefon:
04 244 4442
Rubrika/fusha e aktivitetit:
Sherbime
Specifikat/Specializimi:
Alb Pastrim themeluar ne vitin 2011 me seli ne Tirane ,sjell shumė inovacione nė mėnyrat e pastrimit dhe tė mirėmbajtes nė bazė tė njė pune serioze, korrekte dhe tė mirė organizuar.

Kėto arritje vijnė si rezultat i njė pune disa vjeēare nė Greqi nė bashkepunime tė frytshme me kompani dhe institucione greke.

Nė qendėr tė biznesit tonė ėshtė klienti dhe permbushja e kerkesave te tij.

kartvizita

Edit Value


Kontaktoni me ne
Contact us

Adresa:Rruga "Tish daia" , Kompleksi Kika 2, Komuna e Parisit,shkalla 6, kati i 1,Tiranė, Shqipėri.
mob: ++355(0)67 20 09 257 ,++355(0)67 60 40 096
info@alb-pastrim.com ,www.albpastrim.al
Home Page
http://www.albpastrim.al/
Njoftime
28