Shiko Profilin: r.s. - www.njoftime.com
Albacall
Kliko
Tab Content
  • r.s.'s Avatar
    07.03.2018, 22:49
    Kerkohet nje farmaciste ose dietologe/nutricioniste/mjeke, per tu perfshire ne edukim dhe promovim shendetesor mbi ushqyerjen e shendetshme ne...
    0 replies | 51 view(s)
No More Results
About r.s.
Shteti:
Shqipėri
Qyteti:
Tiranė
Emri i Subjektit:
Av. Rita Strakosha
Celular/Mobil:
069 2522946
Adresa:
Bulevardi Gjergj Fishta, prane gjykates
Rubrika/fusha e aktivitetit:
Sherbime juridike
Specifikat/Specializimi:
administrim pasurie
Home Page
http://ritastrakosha@wordpress.com
Njoftime
36