Shiko Profilin: nandi09 - www.njoftime.com
Albacall
Tab Content
 • nandi09's Avatar
  11.07.2019, 17:19
  Shitet Shafran irani Cilesi e pare dhe e garantuar. Dobitė shėndetėsore tė Shafranit, Luan rol tė rėndėsishėm pėr forcimin e kujtesės dhe...
  0 replies | 43 view(s)
 • nandi09's Avatar
  01.07.2019, 20:28
  nandi09 started a thread Shitet shafran in Tė ndryshme
  Shitet shafran i Iranit cilesi e pare Dobitė shėndetėsore tė Shafranit, Luan rol tė rėndėsishėm pėr forcimin e kujtesės dhe kurimin e...
  0 replies | 55 view(s)
 • nandi09's Avatar
  21.06.2019, 11:50
  Shiten dy gira pothujse te paperdorura 5000 leke te dyja Cel. : 0683333635
  0 replies | 88 view(s)
No More Results
About nandi09
Njoftime
14