Shiko Profilin: ALBANIA ONE - www.njoftime.com
Albacall
Kliko
kliko
Tab Content
No More Results
About ALBANIA ONE
Shteti:
Shqipėri
Qyteti:
Tiranė
Adresa:
Rr. Abdyl Frasheri,Pallati 3/3, sheshi Wilson, Ish Blloku
Kodi postal:
1000
Celular/Mobil:
+355 68 3759829
Emri i Subjektit:
ALBANIA ONE
Rubrika/fusha e aktivitetit:
Sherbime
Specifikat/Specializimi:
Shitje blerje pronash dhe dhenia me qera.Vleresim pasurish,Sherbime topografike,asistenc ligjore,sherbime industriale dhe civile.sherbime kulturore dhe argetuese.punesim etjer..

kartvizita

Edit Value
ose na dergoni njė mesazh nė Facebook Albania One.
📫 Adresa
Rr. Abdyl Frasheri,Pallati 3/3, sheshi Wilson, Ish Blloku