Shiko Profilin: Defrimi - www.njoftime.com
Albacall
kliko
Tab Content
No Recent Activity
About Defrimi
Shteti:
Shqipėri
Rubrika/fusha e aktivitetit:
Transport/Spedicion
Specifikat/Specializimi:
"BESI TRANS" BEN TRANSPORTE BRENDA DHE JASHTE VENDIT.
KEMI 2 KAMIONE NE DISPOZICIONIN TUAJ.. Ēmime konkuruese ne treg ...
Tel. : 06921 33 947
Tel. : 06939 38 491
Njoftime
4