Shiko Profilin: nardinio - www.njoftime.com
Tab Content
No Recent Activity
About nardinio

kartvizita

Edit Value
Tirane.! Shes Bmw 318 , viti i prodhimit 2002 , 1.8 benzine , full options, , dhe ne gjendje shum te mire.
Cel: 0695303917
Njoftime
0