Shiko Profilin: ande-lm shpk - www.njoftime.com
albacall
theHeadHunter_HP_R
Kliko

Tab Content
No More Results
About ande-lm shpk

Basic Information

About ande-lm shpk
Shteti:
Shqipėri
Qyteti:
Tiranė
Adresa:
Rr."Sulejman Delvina",Pallati SCUTARI,Kati II, prane Hotel Diplomat I
Kodi postal:
8284
Celular/Mobil:
+3550 692021181
Telefon:
355 4 222 05057
Emri i Subjektit:
ANDE-LM ltd. Agency
Rubrika/fusha e aktivitetit:
Punesim
Specifikat/Specializimi:
Agjensi Punesimi/Studimi/Konsulence/Sherbime HR/Ndermjetesim Projektesh/Trajnime dhe Testime

kartvizitaANDE-LM®AGENCY LTD
EMPLOYMENT – RECRUITMENT – CONSULTING
Rruga "Ismail Qemali"
Pallati 34, Kati III
Zona e Ish Bllokut"
Tel:
+355 4 22 07057
www.ande-lm.com
www.ande-lm.com.al

Contact


This Page
http://www.njoftime.com/member.php?4060-ande-lm-shpk&s=3842689f742373093afac1c3fadf447d
Instant Messaging

Send an Instant Message to ande-lm shpk Using...

Statistics


Njoftime
Njoftime
30
Posts Per Day
0.01
General Information
Aktualizuar
11.02.2016 20:12
regjistruar
18.11.2006
Home Page
http://www.ande-lm.com.al