Shiko Profilin: A.Bert2010 - www.njoftime.com
Tab Content
No Recent Activity
About A.Bert2010
Shteti:
Shqipėri
Qyteti:
Tiranė
Emri i Subjektit:
Qendra GOETHE
Celular/Mobil:
+355 (0) 68 40 45 601
Adresa:
Rruga e Dibres, Pallati i Ri 12 katesh, kati II
Telefon:
+355 (0) 4 22 39 789
Rubrika/fusha e aktivitetit:
Kurse Profesionale
Specifikat/Specializimi:
kurse anglisht gjermanisht italisht spanjisht kompjuter GIS autocad alpha informatike

kartvizita

Edit Value

Qendra GOETHE
Kurse trajnimi ne gjuhet e huaja dhe kompjuter
Adresa:
Tirane, Rruga e Dibres
Pallati i Ri 12 katesh
Kati i dyte

Tel. +355 (4) 22 39 789
Cel. +355 (0) 69 77 65 115
Cel. +355 (0) 68 40 45 765
E-mail: goethe_bi@yahoo.de
www.goethe-al.com
Home Page
http://www.goethe-al.com
Njoftime
5