Shiko Profilin: DAST sh.a. - www.njoftime.com
Albacall
Kliko
Tab Content
No Recent Activity
About DAST sh.a.
Shteti:
Shqipėri
Qyteti:
Durrės
Adresa:
Autostrada Tirane-Durres, Km. 30
Telefon:
+355 52 25 25 25
Fax:
+355 52 25 25 26
Emri i Subjektit:
DAST sh.a
Rubrika/fusha e aktivitetit:
Prodhim/Perpunim
Specifikat/Specializimi:
lider ne prodhimin e ngjiteseve dhe rifiniturave
Home Page
http://www.dast.eu
Njoftime
80