Shiko Profilin: j.kurti - www.njoftime.com
Tab Content
No Recent Activity
About j.kurti
Shteti:
Shqipėri
Qyteti:
Tiranė
Emri i Subjektit:
Kompania KURTI
Celular/Mobil:
0683451099
Rubrika/fusha e aktivitetit:
Ndertim
Specifikat/Specializimi:
operon ne fushen e ndertimimit kryesysht ne , suvatime me pomp , shtres te varfer dhe pllaka brenda dhe jashte ofron cmimet me konkuruse ne treg, shpejtesi dhe cilesi!

kartvizita

Edit Value
Kompania KURTI
operon ne fushen e ndertimimit kryesysht ne , suvatime me pomp , shtres te varfer dhe pllaka brenda dhe jashte ofron cmimet me konkuruse ne treg, shpejtesi dhe cilesi!

Tel. 0683451099
Njoftime
1