Shiko Profilin: Delta sh.a - www.njoftime.com
Albacall
Kliko
Tab Content
 • Delta sh.a's Avatar
  09.01.2018, 11:32
  Delta ėshtė pjesė e DELTA GROUP ku bėjnė pjesė kompanitė Deutschcolor, Delta Home, Thermoswiss, Dast dhe Delta. Delta ėshtė lider nė tregtimin e...
  0 replies | 807 view(s)
 • Delta sh.a's Avatar
  09.01.2018, 11:32
  Delta ėshtė pjesė e DELTA GROUP ku bėjnė pjesė kompanitė Deutschcolor, Delta Home, Thermoswiss, Dast dhe Delta. Delta ėshtė lider nė tregtimin e...
  0 replies | 807 view(s)
No More Results
About Delta sh.a
Shteti:
Shqipėri
Qyteti:
Tiranė
Emri i Subjektit:
Delta sh.a
Adresa:
Rr. Sami Frasheri, ish Blloku
Telefon:
+355 42 231 382 / +355 52 25 25 27
Fax:
+355 52 237 446
Rubrika/fusha e aktivitetit:
Tregti
Specifikat/Specializimi:
pllaka, pajisje hidrosanitare

kartvizita

Edit Value


Autostrada Tiranė – Durrės,
Km 1.5, Tiranė
+355 42407445
info@delta.al
www.delta.al

DELTA GROUP
Home Page
http://www.delta.al
Njoftime
102