Shiko Profilin: aStore - www.njoftime.com
Albacall

Kliko

kliko
Tab Content
No More Results
About aStore
Shteti:
Shqipėri
Qyteti:
Tiranė
Adresa:
Rruga e Kavajes, Condor Center, Kati II
Kodi postal:
1023
Celular/Mobil:
+355 69 26 42 464
Telefon:
+355 44 806 879
Emri i Subjektit:
aStore
Rubrika/fusha e aktivitetit:
Elektronike
Specifikat/Specializimi:
canon nikon kompjutera celular laptop tablet lente tripod porosi USA camera camcorder ipad macbook sony kindle

kartvizita

Edit Value


--
aStore

RRUGA E KAVAJĖS | CONDOR CENTER | KATI 2 | TIRANĖ 1023 | SHQIPĖRI

Tel +355 44 806 879 | Vodafone +355 69 26 42 464 | Eagle Mobile +355 67 22 22 421

E-mail sales@a-store-al.com | Web www.a-store-al.com | Facebook https://business.facebook.com/aStore.al/

Kėrkoni njė ofertė pėr produktin qė doni tė blini duke na dėrguar njė email te sales@a-store-al.com dhe ne do t’ju pėrgjigjemi brenda 24-orėve me njė cmim, kohėn e mbėrritjes nė Shqipėri dhe kushtet e shitjes.
Home Page
http://www.a-store-al.com
Njoftime
210