Shiko Profilin: MAKTirana Hotel & Tower - www.njoftime.com
Albacall
Kliko
No More Results
About MAKTirana Hotel & Tower
Shteti:
Shqipėri
Qyteti:
Tiranė
Emri i Subjektit:
MAKTirana Hotel & Tower
Adresa:
Sheshi Italia
Telefon:
+355 42 274 707/277 022
Fax:
+355 (0) 42 274 711
Rubrika/fusha e aktivitetit:
Hoteleri
Specifikat/Specializimi:
MAKTirana Hotel & Tower eshte pjese e “MAK-ALBANIA” Sh.p.k, si nje dege e Grupit M.A.Al-Kharafi & Sons W.L.L, aktive dhe e mirenjohur ne Shqiperi qe prej vitit 1992.

MAK-Albania e klasifikuar si nje nder kompanite me te madhe ne Shqiperi me interesa ne investim, kontraktim dhe pjesmarrje ne tendera nderkombetare per ndertimin e rrugeve, spitaleve, urave, aeroporteve dhe shume projekteve te tjera ambicjoze ne vend ne fushen e Hotelerise dhe Mikpritjes.

Hoteli u hap ne Shtator 2003 si i pari dhe i vetmi hotel me 5 yje ne Shqiperi dhe ofron 151 dhoma dhe suita moderne, restorantin, barin, klubin VIP, sallen e ballos nder me te medhate ne qytet, palestren me dy pishinat, qendren e dyqaneve dhe Plaza Food Court. Zbulojeni MAKTirana Hotel ne te gjithe shfaqen e vet tek: www.maktiranahotel.com.

Ne kemi nevoje per njerez qe frymezojne te tjeret dhe inicjojne veprime per te krijuar nje eksperjence te paharrueshme per klientet tane. Te jesh pjese e familjes tone do te thote te perpiqeni per me te miren tuaj. Do te thote te mesosh, te rritesh profesjonalisht dhe te arrish potencjalin si anetar i nje ekipi dinamik dhe te suskesshem.

MAKTirana Hotel & Tower is part of the
Kodi postal:
1000

kartvizita

Edit Value


Sheshi Italia, Tirane, Shqiperi.
Tel:+355 42 274 707/+355 42 277 022
aplikime.pune@maktiranahotel.com | www.maktiranahotel.com
Home Page
http://www.maktiranahotel.com
Njoftime
36